Rohož s potlačou 11

Rohož s potlačou 11

4,45 bez DPH

Interiérová rohož 60 cm x 40 cm

Táto printová rohož s naším originálnym motívom spestrí a zútulní priestor akéhokoľvek interiéru. Svojou jemnou štruktúrou zachytáva aj najjemnejšie čiastočky prachu a nečistôt v treťom stupni čistiacej zóny. V kombinácii s ostatnými čistiacimi zónami dokáže zachytiť vyše 80% všetkých nečistôt, ktoré sa vám dostávajú do domácnosti.

Rohož je vyrobená zo savého polyesterového filcu, na ktorom je natlačený motív. Veľmi pekný dizajn z nej robí aj vhodný praktický darček pre známych, priateľov a rodinu.

Je ideálna na parketové, plávajúce alebo dláždené podlahy. EXtrémne odolná spodná vrstva zabezpečuje protišmykovú funkciu. Rohož sa ľahko udržiava – stačí ju z času na čas vyprášiť, prípadne oprať  do 30 °C. Vyrobená na Slovensku.

Hrúbka rohože je ± 2 mm

Šírka: 40 cm

Dĺžka: 60 cm

Katalógové číslo: 1116-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1 Kategórie: , ,

Popis

Rohož s potlačou 11

Estetická rohož pre skrášlenie interiéru, ktorá zachytáva aj najjemnejšie čiastočky prachu a nečistôt v treťom stupni čistiacej zóny, je ľahko udržiavateľná – stačí ju z času na čas vyprášiť, prípadne oprať  do 30 °C. V kombinácii s ostatnými čistiacimi zónami dokáže zachytiť vyše 80% všetkých nečistôt.

 

TECHNICKÉ PARAMETRE:

Zloženie: 100% polyester

Rubová úprava: Protišmyková termoplastická guma vystužená textíliou

Hrúbka: ± 2 mm

Rozmery: 40 cm x 60 cm

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0.51 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Rohož s potlačou 11”