O nás

Registrovaný sociálny podnik

Naše hodnoty

Každá práca je dôstojná,  (Martin Luther King, Jr.)

Feature Box Image

Náš príbeh

Začal ako prirodzené rozvinutie aktivít občianskeho združenia Pokoj a dobro – pomoc núdznym. To je zriaďovateľom a jediným majiteľom nášho sociálneho podniku. Sme presvedčení, že aj osoby znevýhodnené na trhu práce si zaslúžia šancu dôstojne žiť. To je naša cieľová skupina. Po ťažkých začiatkoch garážovej firmy sme si postupne zadovážili moderné technológie, s ktorými môžeme obstáť aj v náročných trhových podmienkach. Stále sme si však vedomí, že najväčším bohatstvom sú ľudia a poslanie, ktoré nám bolo zverené.

Feature Box Image

Naše poslanie

“Práca je každodenným vyjadrením lásky.” (Ján Pavol II.) V službe zraniteľným osobám sa snažíme uvádzať do života práve tieto slová.

Feature Box Image

Naše princípy

Pri našej činnosti máme vždy na zreteli sociálnu zodpovednosť a ekologickú udržateľnosť. Naše produkty sú vyrábané s použitím prírodných a recyklovateľných materiálov a výrobný proces je navrhnutý tak, aby minimalizoval vplyv na životné prostredie. Okrem toho sa angažujeme v sociálnych iniciatívach a podporujeme rôzne dobročinné projekty. Pracujeme s presvedčením, že ekonomická činnosť môže prispievať k lepšiemu svetu.

Výrobný program

Textilné riešenia pre reklamu, priemysel a byt

Feature Box Image

Pogumované a impregnované textílie


Textílie impregnujeme termoplastickými látkami buď na báze bezftalátového PVC alebo vodných disperzií.
Feature Box Image

Ekologické tašky a vrecia


Ekologické tašky a vrecia sú vyrábané z textílií, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu.
 
Feature Box Image

Vlajky zástavy a bannery


Vyrábame vlajky, zástavy, koruhvy a štandardy pre štátne inštitúcie, mestá a obce, armádu, športové kluby a súkromný sektor.
Feature Box Image

Vyrezávané a gravírované produkty


Laserové vyrezávanie a gravírovanie umožňuje vytvárať rôzne tvary a vzory na dreve, plaste a niektorých ďalších materiáloch.
Feature Box Image

Hmoty na modelovanie


Ekologické hmoty na modelovanie modulit a polywood pre profesionálne aj amatérske použitie.