10.50157.50

Pogumovaná rohož VELUR v rolke

Pogumovaná polyesterová rohož v 1,5 m širokej rolke.  Vrchná časť polyester v hladkej úprave, spodná časť pogumovaná. Koberec si môžte zakúpiť v metrových dĺžkach alebo v 30 m a 15 m rolkách. Váha koberca je 600 g/m2 + váha gumovej vrstvy na spodnej strane (cca 400 g/m2).

 

Clear

Pogumovaná rohož VELUR v rolke

Vrchnú časť tvorí kvalitný polyesterový koberec vyrobený z recyklovaných PET fľiaš.

Polyesterové vlákno je veľmi trvanlivé, farebne stále a odolné voči nečistotám. Polyester má vyššiu nasiakavosť než lacnejšie polypropylénové rohože, preto sú polyesterové rohože vhodné na použitie do vstupných zón, ale aj do komerčných priestorov a všade tam, kde je prepokladaná vyššia záťaž. Nie sú vhodné do exteriéru. Ľahko sa udržiavajú, je možné ich vysávať, prať, čistiť tlakovou vodou a bežnými čistiacimi prostriedkami.

Polyetylén, teda základná surovina na výrobu tohto typu koberca patrí medzi najľahšie recyklovateľné plasty a na opätovné použitie ho spracúva takmer každé recyklačné stredisko.

Výška vlasu je cca 5 mm, váha vlasu je cca 600 g/m2 + váha gumová vrstva na spodnej strane (cca 400 g/m2).

Pri kupovaní na bežné metre uveďte prosím do poznámky, či  a ako ich chcete rozrezať. Inak vám bude dodaný tovar v jednom kuse. Teda napr. ak si objednáte dva bežné metre a do poznámky nič neuvediete, dostanete kus s rozmermi 150 x 200 cm.

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Rozmer

, ,

Farba

, ,

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pogumovaná rohož ESTER VELUR v rolke”

Možno by sa Vám páčilo…