6.25125.00

Koberec v rolke

Polyesterový koberec v 1,5 m širokej rolke dodávame aj ako samostatný produkt.

Koberec si môžte zakúpiť v metrových dĺžkach alebo v 30 m a 15 m rolkách v štyroch farbách (sivá, hnedá, červená, čierna).

Celková váha koberca je  850g/m2.

Clear

Polyesterový koberec v 1,5m širokej rolke dodávame aj ako samostatný produkt. Dodávame buď s jednoduchým latexovým záterom na spodnej strane, alebo s pogumovanou spodnou časťou.

Koberec si môžte zakúpiť v metrových dĺžkach alebo v 30m a 15m rolkách.

Váha koberca je 850g/m2.

Vhodný ako účinná čistiaca zóna. Hrubý a trvanlivý polyesterový koberec s priečnou štruktúrou. Koberec je vyrobený z recyklovaných PET fľiaš. Polyesterové vlákno je veľmi trvanlivé, farebne stále a odolné voči nečistotám. Má vyššiu nasiakavosť než častejšie používaný polypropylén (ktorý je lacnejší), preto sú polyesterové koberce vhodné na použitie do vstupných zón, ale aj do komerčných priestorov a všade tam, kde je prepokladaná vyššia záťaž. Nie sú vhodné do exteriéru. Ľahko sa udržiavajú, je možné ich vysávať, prať, čistiť tlakovou vodou a bežnými čiastiacimi prostriedkami. Polyetelén, teda základná surovina na výrobu tohto typu koberca patrí medzi najľahšie recyklovateľné plasty a na opätovné použitie ho spracúva takmer každé recyklačné stredisko. Výška vlasu je cca 6 mm, váha vlasu 850 g/m2.

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Rozmer

, ,

Vzor

,

Farba

, , ,

Typ

Štandard

Výrobca

Breco

There are no reviews yet.

Be the first to review “Koberec STRIPE rolka polyester”

Možno by sa Vám páčilo…