Rohož print OKRUHLIAK

Rohož print OKRUHLIAK

3,49 bez DPH

Interiérová rohož 60 cm x 40 cm

Rohož print s motívom OKRUHLIAK spestrí a zútulní priestor akéhokoľvek interiéru. Svojou jemnou štruktúrou zachytáva aj najjemnejšie čiastočky prachu a nečistôt v treťom stupni čistiacej zóny. V kombinácii s vhodnými rohožami z ostatných tried čistoty dokáže zachytiť až 82% všetkých nečistôt, ktoré sa Vám dostávajú do domácnosti.

Kvôli estetickému prevedeniu je rohož vyrobená z tenkého savého materiálu, na ktorom je natlačený motív. Tým sa rohož stáva vhodnou aj ako praktický darček pre známych, priateľov a rodinu.

Je ideálna na parketové, plávajúce alebo dláždené podlahy. Spodná gumová vrstva zabezpečuje protišmykovú funkciu. Rohož je svojou štruktúrou nenápadná a ľahko udržiavateľná – stačí ju z času na čas vyprášiť, prípadne oprať  do 30 °C.

Hrúbka rohože je ± 2 mm

Šírka: 40 cm

Dĺžka: 60 cm

3 na sklade

Katalógové číslo: 1115 Kategórie: ,

Popis

Rohož s potlačou OKRUHLIAK

Rohož je svojou štruktúrou zachytáva aj najjemnejšie čiastočky prachu a nečistôt v treťom stupni čistiacej zóny, je ľahko udržiavateľná – stačí ju z času na čas vyprášiť, prípadne oprať  do 30 °C. V kombinácii s vhodnými rohožami z ostatných tried čistoty dokáže zachytiť až 82% všetkých nečistôt.

 

TECHNICKÉ PARAMETRE:

Zloženie: 100% PVC

Rubová úprava: prírodný kaučuk s protišmykovou úpravou

Hrúbka: ± 2 mm

Rozmery: 40 cm x 60 cm

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0.5 kg
Rozmery 60 × 40 × 0.2 cm
Farba

Rozmer

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Rohož print OKRUHLIAK”

Možno by sa Vám páčilo…