Rohož print ZIMNÉ SRDCE

Rohož print ZIMNÉ SRDCE

3,81 bez DPH

Interiérová rohož 60 cm x 40 cm

Rohož print s motívom ZIMNÉ SRDCE spestrí a zútulní priestor akéhokoľvek interiéru. Svojou jemnou štruktúrou zachytáva aj najjemnejšie čiastočky prachu a nečistôt v treťom stupni čistiacej zóny. V kombinácii s vhodnými rohožami z ostatných tried čistoty dokáže zachytiť až 82% všetkých nečistôt, ktoré sa Vám dostávajú do domácnosti.

Kvôli estetickému prevedeniu je rohož vyrobená z tenkého savého materiálu, na ktorom je natlačený motív. Tým sa rohož stáva vhodnou aj ako praktický darček pre známych, priateľov a rodinu.

Je ideálna na parketové, plávajúce alebo dláždené podlahy. Spodná gumová vrstva zabezpečuje protišmykovú funkciu. Rohož je svojou štruktúrou nenápadná a ľahko udržiavateľná – stačí ju z času na čas vyprášiť, prípadne oprať  do 30 °C.

Hrúbka rohože je ± 2 mm

Šírka: 40 cm

Dĺžka: 60 cm

14 na sklade

Katalógové číslo: 1111 Kategórie: , ,

Popis

Rohož s potlačou ZIMNÉ SRDCE

Rohož je svojou štruktúrou zachytáva aj najjemnejšie čiastočky prachu a nečistôt v treťom stupni čistiacej zóny, je ľahko udržiavateľná – stačí ju z času na čas vyprášiť, prípadne oprať  do 30 °C. V kombinácii s vhodnými rohožami z ostatných tried čistoty dokáže zachytiť až 82% všetkých nečistôt.

 

TECHNICKÉ PARAMETRE:

Zloženie: 100% PVC

Rubová úprava: prírodný kaučuk s protišmykovou úpravou

Hrúbka: ± 2 mm

Rozmery: 40 cm x 60 cm

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0.5 kg
Rozmery 60.5 × 40.5 × 0.2 cm
Farba

Rozmer

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Rohož print ZIMNÉ SRDCE”

Možno by sa Vám páčilo…