Textilná taška ŠK ŠOG 35x34x11 cm (dlhý úchyt)

Textilná taška ŠK ŠOG 35x34x11 cm (dlhý úchyt)

1,62 bez DPH

Taška z netkanej textílie s logom ŠK ŠOG je praktický, ekologický a štýlový spôsob, ako podporiť ŠK ŠOG NITRA. Taška je vyrobená z kvalitného netkaného textilného materiálu, ktorý je pevný, odolný a šetrný k životnému prostrediu, nakoľko je to výborná alternatíva k plastovým taškám.

Logo na prednej strane tašky vyjadruje podporu ŠK ŠOG NITRA, a tak môžete svoju hrdosť, že patríte do tejto širokej rodiny nosiť stále so sebou.

Materiál je niekoľkonásobne použiteľný, plne recyklovateľný, čím chráni životné prostredi a podporuje zníženie používania jednorazových plastových tašiek. Taška je vyrobená na Slovensku v registrovanom sociálnom podniku. S dostatočne veľkým rozmerom (35×34 cm) s 11 cm dnom poskytuje taška veľa miesta pre vaše nákupy, športovú výstroj, knihy alebo iné veci. Dlhé uši z polypropylénového popruhu zabezpečujú praktickosť a komfort pri nosení.

Taška z netkanej textílie s logom ŠK ŠOG neslúži len na prenášanie vecí, ale je aj výrazom vašej oddanosti ŠK ŠOG Nitra a podporuje ekologickú udržateľnosť. Objednajte si ju ešte dnes a s hrdosťou ju ako súčasť ŠK ŠOG NITRA noste na verejnosti.

Vymazať
Katalógové číslo: - Kategórie: ,

Popis

TECHNICKÉ VLASTNOSTI:

MATERIÁL: netkaná textília PP

GRAMÁŽ:  80g/m2

ROZMERY: 35×34 cm (s 11 cm dnom)

ÚCHYTY:  cca 77 cm (dlhé ušká)

DNO: ploché elipsovité dno (11 cm)

FARBA: červená, čierna, sivá, bedomodrá

Ďalšie informácie

Farba

, , ,

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Textilná taška ŠK ŠOG 35x34x11 cm (dlhý úchyt)”