Sublimačná potlač šálok a hrnčekov

Sublimačná potlač šálok a hrnčekov

4,58283,33 bez DPH

Precízna potlač keramických a kovových šálok, hrnčekov, termosiek a podobných objektov. Potlačíme ich vaším logom, fotografiou, či sloganom.

Takto potlačené predmety sú vhodné ako jedinečné darčeky alebo ako firemné reklamné prezenty.

Spracujeme vami dodané podklady a dodáme hotové výrobky alebo polotovary pre ďalšie spracovanie. V prípade záujmu zabezpečíme aj grafickú úpravu a tvorbu podkladov.

Cena je za štandardnú keramickú šálku bez spracovania grafických podkladov. Grafika sa účtuje individuálne podľa toho, v akom programe nám podklady dodáte. V prípade iných predmetov vám urobíme cenovú ponuku.

Vymazať
Katalógové číslo: - Kategórie:

Popis

Podstatou sublimačnej technológie je tlač sublimačnými atramentmi na špeciálny prenosový papier a následný prenos výtlačku prostredníctvom termotransférového lisu na materiál. Táto kombinácia spôsobí, že pôsobením vysokej teploty sa atrament premení z pevnej formy (z tuhého stavu) na plyn a zároveň teplota otvorí póry potláčaného podkladu, čo umožní vstúpiť farebnému plynu do materiálu. Keď sa teplota zníži, póry sa uzatvoria a plyn opäť stuhne. Teraz sa stáva súčasťou predmetu a výsledkom je kvalitná dlhotrvajúca potlač odolná proti poškriabaniu (odlepeniu a pod.) na rozdiel od iných techník potlače, ktoré tlačia iba na povrch predmetu.

Maximálne rozmery potlače šálky:

  • maximálna výška potlače je 8,5 cm
  • maximálna šírka potlače je 22 cm

POSTUP SPRACOVANIA ZÁKAZKY: 

  • Spracovanie podkladu (nápad, obrázok, foto, výkres…), konzultácia so zákazníkom
  • Zdigitalizovanie podkladu v PC pre sublimačnú tlač (podporované formáty programov Adobe Illustrator, Corel Draw, AutoCad …)
  • Test materiálu
  • Samotná tlač

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Sublimačná potlač šálok a hrnčekov”