4,4324,85

Vstupná rohož s nábehovou hranou

Jednoduchá vchodová rohož s nábehovou hranou sa najčastejšie sa využíva pri vstupoch do kancelárii a obytných priestorov. Nábehová hrana zabezpečuje lepšie priľnutie k podlahe.

Rohož má zo spodnej strany protišmykové prevedenie z prírodnej gumy. Jemná vlasová štruktúra koberca s hladkým velúrovým povrchom zabezpečuje zachytávanie malých čiastočiek prachu a vlhkosti pri vstupe do interiérových priestorov.

Rozmer rohoží je vrátane 2cm nábehovej hrany z prírodnej gumy

Rohož je možné vyrobiť aj aj na mieru, s nápisom alebo logom

Vymazať
SKU: 1123-012 Categories: ,

Vstupná hladká rohož s nábehovou hranou

Vrchnú časť tvorí kvalitný polyesterový koberec vyrobený z recyklovaných PET fliaš. Nábehová hrana a spodná protišmyková úprava je vyrobená z prírodnej gumy.

Polyesterové vlákno je veľmi trvanlivé, farebne stále a odolné voči nečistotám. Polyester má vyššiu nasiakavosť než lacnejšie polypropylénové rohože, preto sú polyesterové rohože vhodnejšie do vstupných zón. Nie sú vhodné do exteriéru. Ľahko sa udržiavajú, je možné ich vysávať, prať, čistiť tlakovou vodou a bežnými čistiacimi prostriedkami.

Polyetylén, teda základná surovina na výrobu tohto typu koberca patrí medzi najľahšie recyklovateľné plasty a na opätovné použitie ho spracúva takmer každé recyklačné stredisko.

 

TECHNICKÉ VLASTNOSTI

Materiál rohože: TPR/PES alebo PP, protišmyková úprava z prírodnej gumy

Štruktúra: hladká vlasová úprava

Farba: sivá, hnedá, čierna

Rozmery rohože: rôzne, zvoľte požadovaný rozmer. Rozmer rohoží je vrátane 2cm nábehovej hrany z prírodnej gumy

Výška vlasu: cca 5 mm

Váha vlasu: cca 600 g/m2 + váha protišmykovej vrstvy na spodnej strane (cca 1500 g/m2)

There are no reviews yet.

Be the first to review “Rohož POLYKRA VELUR”