Rohož POLYKRA VELUR

Rohož POLYKRA VELUR

4,4324,85 bez DPH

Vstupná rohož s nábehovou hranou

Jednoduchá vchodová rohož s nábehovou hranou sa najčastejšie sa využíva pri vstupoch do kancelárii a obytných priestorov. Nábehová hrana zabezpečuje lepšie priľnutie k podlahe.

Rohož má zo spodnej strany protišmykové prevedenie z prírodnej gumy. Jemná vlasová štruktúra koberca s hladkým velúrovým povrchom zabezpečuje zachytávanie malých čiastočiek prachu a vlhkosti pri vstupe do interiérových priestorov.

Rozmer rohoží je vrátane 2cm nábehovej hrany z prírodnej gumy

Rohož je možné vyrobiť aj aj na mieru, s nápisom alebo logom

Vymazať
Katalógové číslo: 1123-012 Kategórie: ,

Popis

Vstupná rohož s nábehovou hranou

 

Naše rohože môžete zodrať, nikdy sa však neodlomí alebo neodrhne nábehová hrana, ako sa to často stáva pri iných rohožiach. Spodná časť je vyrobená z impregnovanej textílie (termoplastická guma spevnená textíliou). Vďaka tomu je spodná časť o 50 % ľahšia a niekoľkokrát pevnejšia ako pri iných rohožiach na trhu, je veľmi pružná a má vynikajúce protišmykové vlastnosti. S oveľa menšou spotrebou materiálu šetríme prírodu a zákazníkom peniaze.

Vrchnú časť tvorí kvalitný polyesterový koberec vyrobený z recyklovaných PET fliaš. Polyesterové vlákno je veľmi trvanlivé, farebne stále a odolné voči nečistotám. Polyester má vyššiu nasiakavosť než lacnejšie polypropylénové rohože, preto sú polyesterové rohože vhodnejšie do vstupných zón. Nie sú vhodné do exteriéru. Ľahko sa udržiavajú, je možné ich vysávať, prať, čistiť tlakovou vodou a bežnými čistiacimi prostriedkami.

Polyetylén, teda základná surovina na výrobu tohto typu koberca patrí medzi najľahšie recyklovateľné plasty a na opätovné použitie ho spracúva takmer každé recyklačné stredisko.

 

TECHNICKÉ VLASTNOSTI

Materiál rohože: TPR/PES alebo PP, protišmyková úprava.

Štruktúra: hladká vlasová úprava

Farba: sivá, hnedá, čierna

Rozmery rohože: rôzne, zvoľte požadovaný rozmer. Rozmer rohoží je vrátane 2cm nábehovej hrany z termoplastickej gumy

Výška vlasu: cca 5 mm

Váha vlasu: cca 600 g/m2 + váha protišmykovej vrstvy na spodnej strane (cca 480 g/m2)

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Rohož POLYKRA VELUR”