5.0067.20

Vrchnú oddeliteľnú časť tvorí luxusný velúrový polyesterový koberec vyrobený z recyklovaných PET fľiaš.

Rohož je možné vyrobiť aj s nápisom alebo logom. Expedujeme do 24 hodín od objednávky

Celková váha rohože vrátane gumenej časti je cca 2100 g/m2

Vymazať výber

Rohože s velúrovým kobercom

Vrchnú oddeliteľnú časť tvorí luxusný velúrový polyesterový koberec vyrobený z recyklovaných PET fliaš. Polyesterové vlákno je veľmi trvanlivé, farebne stále a odolné voči nečistotám. Má vysokú nasiakavosť, preto je velúrový polyesterový koberec vhodný na použitie do vstupných zón, ale aj do komerčných priestorov a všade tam, kde je prepokladaná vyššia záťaž. Nie sú vhodné do exteriéru. Ľahko sa udržiavajú, je možné ich vysávať, prať, čistiť tlakovou vodou a bežnými čistiacimi prostriedkami. Polyetelén, teda základná surovina na výrobu tohto typu koberca patrí medzi najľahšie recyklovateľné plasty a na opätovné použitie ho spracúva takmer každé recyklačné stredisko. Výška vlasu je cca 5 mm, váha vlasu 600 g/??.

Spodná časť rohože je vyrobená z prírodného kaučuku s protišmykovou úpravou. Prírodná guma má vynikajúce vlastnosti pre predpokladané použitie a je ju možné opakovane recyklovať. Pri opotrebovaní vrchnej časti rohože je možné spodnú časť opätovne použiť, stačí si kúpiť vrchnú časť rohože.

Rohože so štruktúrovaným kobercom

Vrchnú oddeliteľnú časť tvorí čistiaca zóna z hrubého polyesterového koberca s priečnou štrukúrou so širšími pruhmi (tzv. double stripe). Koberec je vyrobený z recyklovaných PET fľiaš. Polyesterové vlákno je veľmi trvanlivé, farebne stále a odolné voči nečistotám. Má vysokú nasiakavosť, preto sú polyesterové koberce vhodné na použitie do vstupných zón, ale aj do komerčných priestorov a všade tam, kde je prepokladaná vyššia záťaž. Nie sú vhodné do exteriéru. Ľahko sa udržiavajú, je možné ich vysávať, prať, čistiť tlakovou vodou a bežnými čiastiacimi prostriedkami. Polyetelén, teda základná surovina na výrobu tohto typu koberca patrí medzi najľahšie recyklovateľné plasty a na opätovné použitie ho spracúva takmer každé recyklačné stredisko. Výška vlasu je cca 5 mm, váha vlasu 850 g/??.

 

Ďalšie informácie

Rozmer

, , , ,

Vzor

,

Farba

, , ,

Výrobca

Breco

Typ

EKO 01

PRODUCTNAME

{Výrobca},{Typ},Polyesterová rohož {pa_rozmer},{pa_vzor},{pa_farba},

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Polyesterová rohož”