4.5056.00

Vrchnú oddeliteľnú časť tvorí luxusný velúrový polyesterový koberec vyrobený z recyklovaných PET fľiaš. Rohož je možné vyrobiť aj s nápisom alebo logom. Expedujeme do 24 hodín od objednávky Celková váha rohože vrátane gumenej časti je cca 2100 g/m2

Clear

Vrchnú oddeliteľnú časť tvorí čistiaca zóna z hrubého polyesterového koberca s priečnou štruktúrou so širšími pruhmi (tzv. stripe). Koberec je vyrobený z recyklovaných PET fliaš. Polyesterové vlákno je veľmi trvanlivé, farebne stále a odolné voči nečistotám. Má vysokú nasiakavosť, preto je velúrový polyesterový koberec vhodný na použitie do vstupných zón, ale aj do komerčných priestorov a všade tam, kde je predpokladaná vyššia záťaž. Nie sú vhodné do exteriéru. Ľahko sa udržiavajú, je možné ich vysávať, prať, čistiť tlakovou vodou a bežnými čistiacimi prostriedkami. Polyetylén, teda základná surovina na výrobu tohto typu koberca patrí medzi najľahšie recyklovateľné plasty a na opätovné použitie ho spracúva takmer každé recyklačné stredisko. Výška vlasu je cca 5 mm, váha vlasu 600 g/m2.

Spodná časť rohože je vyrobená z prírodného kaučuku s protišmykovou úpravou. Prírodná guma má vynikajúce vlastnosti pre predpokladané použitie a je ju možné opakovane recyklovať. Pri opotrebovaní vrchnej časti rohože je možné spodnú časť opätovne použiť, stačí si kúpiť vrchnú časť rohože.

Ďalšie informácie

Farba

, , ,

Rozmer

, , , , , , ,

Vzor

There are no reviews yet.

Be the first to review “Rohož POLYKRA STRIPE”