3.49 bez DPH (4.19 s DPH)

Rohož print SEDMIKRÁSKA

Vstupné rohože print SEDMIKRÁSKA spestria Váš priestor vnútorného interiéru. Tieto rohože slúžia prevažne na zachytávanie veľmi jemných častíc prachu a nečistôt. Sú ideálne ako tretí stupeň čistiacej zóny. Rohož je vyrobená z tenkého materiálu, kvôli estetickému prevedeniu. Hrúbka rohože je ± 2 mm šírka: 40 cm dĺžka: 60 cm

5 na sklade

SKU: 2005 Categories: ,

Rohož print SEDMIKRÁSKA

Čistiace rohože sú nutnosťou každej domácnosti. Rohož print s motívom SEDMIKRÁSKA spestrí priestor vnútorného interiéru a zútulní domov. Spestrí vchod a ušetrí opakované upratovanie nečistôt a snehu v interiéri.
Poslúžia ako darček pre Vašich známych a priateľov, ktorí sa práve presťahovali. Praktický darček, ktorým potešíte každého.

Tieto rohože slúžia prevažne na zachytávanie veľmi jemných častíc prachu a nečistôt. Sú ideálne ako tretí stupeň čistiacej zóny. Rohož je vyrobená z tenkého materiálu, kvôli estetickému prevedeniu.
Hrúbka rohože je ±2mm.

Čistiace rohože dokážu zachytiť až 82% všetkých nečistôt, ktoré sa Vám dostávajú do domácnosti. Pri správnom uložení hrubej gumenej rohože pred vchod ostanú hrubé nečistoty na tejto rohožke. Následne jemná rohožka zachytáva zvyšný prach a vlhkosť, čím eliminuje nečistoty vo vašom interiéri.

 

Rohož print s motívom SEDMIKRÁSKA nesmie chýbať v žiadnej domácnosti. Je ideálna na parketové, plávajúce, alebo dláždené podlahy. Rohožka je svojou štruktúrou nenápadná a stačí ju z času na čas vyprášiť. Svojou jemnou štruktúrou zachytáva aj najjemnejšie čiastočky prachu a nečistôt.

Zaopatrená protišmykovou gumou, ľahká údržba prateľná do 30 °C.

 

TECHNICKÉ PARAMETRE:

Rozmery: 40 cm x 60 cm
Rubová úprava: prírodný kaučuk s protišmykovou úpravou

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0.5 kg
Rozmery 60 × 40 × 0.2 cm
Farba

Rozmer

There are no reviews yet.

Be the first to review “Rohož print SEDMIKRÁSKA”

Možno by sa Vám páčilo…