5.33106.67

Koberec v rolke

Polyesterový koberec v 1,5m širokej rolke dodávame aj ako samostatný produkt.

Koberec si môžte zakúpiť v metrových dĺžkach alebo v 30m a 15m rolkách v troch farebných prevedeniach (čierna, sivá, hnedá).

Celková váha koberca je 600 g/m2.

Clear

Polyesterový koberec v 1,5m širokej rolke dodávame aj ako samostatný produkt. Dodávame buď s jednoduchým latexovým záterom na spodnej strane, alebo s pogumovanou spodnou časťou.

Koberec si môžte zakúpiť v metrových dĺžkach alebo v 30m a 15m rolkách.

Váha koberca je 600 g/m2.

Luxusný velúrový polyesterový koberec je vyrobený z recyklovaných PET fliaš. Polyesterové vlákno je veľmi trvanlivé, farebne stále a odolné voči nečistotám. Má vyššiu nasiakavosť než polypropylén, preto sú polyesterové koberce vhodné na použitie do vstupných zón, ale aj do komerčných priestorov a všade tam, kde je predpokladaná vyššia záťaž. Nie sú vhodné do exteriéru. Ľahko sa udržiavajú, je možné ich vysávať, prať, čistiť tlakovou vodou a bežnými čistiacimi prostriedkami. Polyetelén, teda základná surovina na výrobu tohto typu koberca patrí medzi najľahšie recyklovateľné plasty a na opätovné použitie ho spracúva takmer každé recyklačné stredisko. Výška vlasu je cca 5 mm, váha vlasu 600 g/m2.

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Rozmer

, ,

Vzor

Farba

, , ,

Typ

Štandard

Výrobca

Breco

There are no reviews yet.

Be the first to review “Koberec VELUR rolka polyester”

Možno by sa Vám páčilo…