6.2162.67

Koberec STRIPE v rolke štruktúrovaný 

Je polyesterový koberec v štruktúrovanej – rebrovanej úprave v 150 cm širokej rolke.

Celková váha koberca je  850g/m2.

Zakúpiť sa dá v metrových dĺžkach alebo v 15 m rolkách v štyroch farbách (sivá, hnedá, červená, čierna). Pri objednávke viacerých metrov posielame tovar v celku, v prípade záujmu o narezanie po metroch je potrebné požiadavku napísať do poznámky. Možné narezať na mieru, každý začatý bežný meter sa počíta ako celý. Smer pruhov je pozdĺž 150 cm strany, prípadnú zmenu treba napísať do poznámky.

Cena je za bežný meter (teda 1,5 m2).  

Vymazať

Polyesterový koberec s rebrovanou štruktúrou je vyrobený z recyklovaných PET fliaš. Polyetylén, teda základná surovina na výrobu tohto typu koberca patrí medzi najľahšie recyklovateľné plasty a na opätovné použitie ho spracúva takmer každé recyklačné stredisko.

Polyesterové vlákno je veľmi trvanlivé, farebne stále a odolné voči nečistotám, má vyššiu nasiakavosť než polypropylénová rohož, preto je vhodná na použitie do vstupných zón, do vstupných zón komerčných priestorov a domácností, kde je predpokladaná vyššia záťaž. Nie je vhodná do exteriéru. Ľahko sa udržiava, je možné ju vysávať, prať, čistiť tlakovou vodou a bežnými čistiacimi prostriedkami. 

Koberec si môžte zakúpiť v metrových dĺžkach alebo v 15m rolkách.  Pri objednávke viacerých metrov posielame tovar v celku, v prípade záujmu o narezanie po metroch je potrebné požiadavku napísať do poznámky.

Váha koberca je 850g/m2. Výška vlasu je cca 6 mm.

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Rozmer

, ,

Vzor

,

Farba

, , ,

Typ

Štandard

Výrobca

Breco

There are no reviews yet.

Be the first to review “Koberec STRIPE rolka polyester”

Možno by sa Vám páčilo…