2.6089.00

Gumená rohož Vzor DIAMOND

Táto celogumová rohož je vyrobená z prírodného kaučuku, teda z obnoviteľných zdrojov. Prírodná guma má vynikajúce vlastnosti pre predpokladané použitie, najmä vysokú odolnosť voči oteru a je ju možné opakovane recyklovať.

Rohože dodávame v štandardných veľkostiach  alebo v metrových dĺžkach na rolke.

Šírka rolky je 1,2m

Dĺža rolky je  10m

Vymazať výber

Táto celogumová rohož je vyrobená z prírodného kaučuku, teda z obnoviteľných zdrojov. Prírodná guma má vynikajúce vlastnosti pre predpokladané použitie, najmä vysokú odolnosť voči oteru a je ju možné opakovane recyklovať. Rohož môže byť jednovrstvová alebo dvojvrstvová. Dvojvrstvová celogumová rohož pozostáva z dvoch oddeliteľných častí, pri ekonomickej jednovrstvovej rohoži je možné použiť iba vrchnú časť rohože. Dolná časť rohože je zospodu vyhotovená s protišmykovou úpravou. Horná časť rohože je obojstranne protišmyková. Vrchná časť má výraznú protišmykovú štruktúru vo vzore DIAMOND. V bytovom prevedení odporúčame tieto rohože najmä do exteriéru, kde hrozí pošmyknutie kvôli vode alebo ľadu. Sú vhodné aj ako čistiaca zóna číslo 1., teda na odstránenie a zachytenie hrubých nečistôt z obuvi, teda ako preddverová rohož, prípadne do zóny č. 2, teda hneď za dvere.
Pri dvojvrstvovej rohoži je po opotrebovaní vrchnej časti rohože možné spodnú časť opätovne použiť, stačí si kúpiť vrchnú časť.
Gumené rohože so zvýšeným okrajom je možné použiť aj ako odkladaciu rohož pre obuv zašpinenú snehom alebo blatom.
Celková váha jednovrstvovej rohože je cca 3500 g/m2, dvojvrstvovej rohože cca 5 000 g/m2

Vzor DIAMOND

Ekologická oteruvzdorná protišmyková guma v rolkách, hrúbka 3 mm, spodná časť jemne rastrovaná protišmyková úprava, vrchná časť využíva kryštalickú štruktúru s výrazným protišmykovým efektom. Vhodná na vodorovné aj šikmé plochy na ktorých hrozí riziko pošmyknutia. V závislosti od podmienok použitia možno gumu buď voľne položiť, lepiť, alebo použiť BRECO riešenie s oddeliteľným spojom.
Štandardné rozmery 1,2 x 10 metrov.
Možnosť narezať na požadované rozmery.
Farba čierna.
Bez zápachu, vhodná aj do interiéru.
Technické detaily na požiadanie.

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Rozmer

, , , ,

Vzor

Farba

Výrobca

Breco

Typ

Eko 02

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Gumené rohože”