3.00 bez DPH (3.60 s DPH)

Modelovateľný drevoplast Polywood

100g

Polywood je biologicky odbúrateľný a opakovane použiteľný kompozitný materiál z rozložiteľných  plastov a jemného dreveného plniva. Dá sa tvarovať rukami, obrábať nástrojmi a vtláčať do foriem. Teplota tavenia je okolo 65 stupňov Celzia. Po vytvrdnutí má výborné mechanické vlastnosti. Je pevný a pružný – skvelá kombinácia vlastností plastu a dreva. Je to netoxický a ekologický materiál, vhodný pre školákov aj profesionálov. Dá sa mnohokrát roztaviť a znovu nechať stvrdnúť. Ideálny materiál pre umelcov, kutilov, remeselníkov i  malých modelárov. Vhodný na opravy plastových a drevených predmetov, výrobu fukčných prototypov, umeleckých predmetov, tmelenie drevených prasklín a podobne.  Dodávaný v malých drevených peletách ktoré sa rýchlo roztavia.  Dá sa farbiť, moriť alebo použiť v pôvodnej farbe svetlohnedého dreva. Možnosť vytvárať zaujímavé farebné štruktúry pripomínajúce rôzne druhy dreva alebo kameňa. V roztavenom stave sa prilepí takmer na čokoľvek. Roztaviť sa dá v bežnej elektrickej rúre alebo teplovzdušnou pištoľou.  

5 na sklade

Modelovateľný drevoplast Polywood

Polywood je biologicky odbúrateľný a opakovane použiteľný kompozitný materiál z rozložiteľných  plastov a jemného dreveného plniva. Dá sa tvarovať rukami, obrábať nástrojmi a vtláčať do foriem.

Teplota tavenia je okolo 65 stupňov Celzia. Po vytvrdnutí má výborné mechanické vlastnosti. Je pevný a pružný – skvelá kombinácia vlastností plastu a dreva. Je to netoxický a ekologický materiál, vhodný pre školákov aj profesionálov. Dá sa mnohokrát roztaviť a znovu nechať stvrdnúť.

Ideálny materiál pre umelcov, kutilov, remeselníkov i  malých modelárov. Vhodný na opravy plastových a drevených predmetov, výrobu fukčných prototypov, umeleckých predmetov, tmelenie drevených prasklín a podobne.  Dodávaný v malých drevených peletách ktoré sa rýchlo roztavia.  Dá sa farbiť, moriť alebo použiť v pôvodnej farbe svetlohnedého dreva. Možnosť vytvárať zaujímavé farebné štruktúry pripomínajúce rôzne druhy dreva alebo kameňa.

V roztavenom stave sa prilepí takmer na čokoľvek. Roztaviť sa dá v bežnej elektrickej rúre alebo teplovzdušnou pištoľou. V roztavenom stave sa prilepí takmer na čokoľvek. Odporúčame taviť v kovovej nádobe, od ktorej sa dajú zvyšky drevoplastu odlúpnuť po stvrdnutí, alebo ešte lepšie na silikónovej gume.

Ďalšie informácie

Hmotnosť

100 g

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tvarovateľný drevoplast POLYWOOD”